Rozkládací pohovky KOLINGER pro hotely a penziony

Protože pohovky sami navrhujeme a vyrábíme, dokážeme je přizpůsobit vašim požadavkům. Rozměr, barva a materiál potahu, kvalita matrace nebo tuhost lamelového roštu. Na všechny naše pohovky poskytujeme dlouhodobý servis, díky kterému mohou ve vašem provozu fungovat i po deseti a více letech užívání.

Funkční

Rozkládací, polohovatelné systémy pohovek a lenošek s vysokou variabilitou nastavení (pohovka - lenoška - postel). Používáme pouze bytelné ocelové konstrukce, rozkládací mechanismy a dřevěné podstavy.

Komfortní

Prověřené ocelové konstrukce a neustále se zlepšující součásti, jako matrace nebo lamelové rošty, zajišťují vysoký uživatelský komfort. Kvalitní materiály jsou zárukou, že i po intenzivním užívání neztrácí pohovka na komfortu.

Elegantní

Desítky druhů látek a barev potahů nabízí možnost přizpůsobit pohovky na míru designu vašich pokojů. Vzhled pohovky můžete dále vylepšovat použitím různých druhů čalouněných nebo dřevěných podstav.

Modelové řady pohovek

Domat hotely

Duomat

Rozkládací pohovky (dvoulůžka) a křesla (jednolůžka) pro každodenní spaní i odpočinek. Duomat je konstruován zejména pro využití menších prostor, kde plnohodnotně zastoupí pohovku a dvoulůžko zároveň.

Cena od 16 940 Kč při objednání 1 ks
(větší objednávky oceňujeme individuálně)

Signle hotely

Single

Polohovatelné lenošky pro odpočinek i pravidelné přespání, rozložitelné do jednolůžka. Single přináší vysokou užitnou hodnotu lenošky menších rozměrů, která se po rozložení změní v komfortní postel pro jednoho.

Cena od 11 940 Kč při objednání 1 ks
(větší objednávky oceňujeme individuálně)

Kombo hotely

Kombo

Polohovatelné pohovky a taburety pro komfortní odpočinek, rozložitelné do dvoulůžka. Kombo vyniká variabilitou poloh a pohodlím díky nezávisle nastavitelným područkám a jedné velké nedělené matraci.

Cena od 16 940 Kč při objednání 1 ks
(větší objednávky oceňujeme individuálně)

Poptat pohovky pro hotel

Důmyslné rozkládací mechanizmy

Všechny pohovky KOLINGER během chvíle rozložíte na plnohodnotné spaní. Kovový rozkládací mechanismus zajišťuje dlouhou životnost a snadnou servisovatelnost.

Kvalitní zpracování a vždy dostupný servis

Ruční zakázková výroba KOMBO

Ruční zakázková výroba

Zakázková výroba pracuje s širokou nabídkou rozměrů od pohovky přes křeslo až po taburet. Nabízíme různé matrace podle účelu použití pohovky a výběr z různých materiálů podstav i nožiček. Na výběr máte také z desítek vzorů a barev potahů různých kvalit a gramáží látky.

Pevná ocelová konstrukce a odkládací prostor KOMBO

Pevné ocelové konstrukce

Ocelové trubky zaručují vysokou životnost konstrukce. Bukové lamely nesoucí matrace podtrhují uživatelský komfort při sezení i spaní a jejich tuhost vám nastavíme dle přání. Mechanické součásti pohovky jsou taktéž ze železa a vydrží tak každodenní intenzivní používání.

rozládací postel Duomat

Duomat

Rozkládací pohovka Duomat je konstruována jako plnohodnotné dvoulůžko nebo přistýlka. Vyniká jednoduchostí rychlého rozložení, kvalitou spánku díky pěnovým matracím a dřevěným lamelovým roštům. Rozsáhlá možnost individuálního zakázkového provedení nabízí konfiguraci rozměrů, potahů, roštů i matrací podle budoucího použití a odhadovaného zatížení. Díky tomu pohovka dokáže sloužit dlouhá léta a několikanásobně vrátit investici jejího pořízení.

Vlastní již více jak 10 000 zákazníků.

pohovka Kombo v poloze pro spaní či relaxaci

Kombo

Systém rozkládacích pohovek Kombo nabízí několik možností použití. Od vybavení pro pokoj v penzionu, které šetří místo a nabízí každodenní přespání až po několika dílnou sedací soupravu v hotelovém salónku. Díky kvalitním materiálům dokáže sloužit i desítky let a jakékoli opotřebení vyřeší náš vždy dostupný servis nebo služba obnovení opotřebených součástí pohovky.

Ověřené konstrukce inovované již od roku 1996.

kombinace lenošek Single

Single

Lenoška Single nabízí minimalistický design s vysokou přidanou hodnotou zejména pro menší prostory. Je rozložitelná v plnohodnotné jednolůžko a poskytuje tak nejen pohodlný odpočinek, ale také místo pro přespání jako přistýlka. Vybavit lze různou kvalitou matrací, individuální šířkou i délkou. Manipulace s lenoškou je velmi jednoduchá a její ocelové polohovací mechanismy zajišťují dlouhou životnost konstrukce.

Moderní mini pohovka na míru vašim potřebám.

Pohovky vyrábíme již od roku 1982

Historie výroby pohovek KOLINGER

První pohovky vyrábí Antonín Kolinger přímo ve svém bytě na pražském Žižkově. Píše se rok 1982 a v komunistickém Československu je zoufalý nedostatek kvalitního sedacího nábytku. Začíná tedy jako jeden z prvních živnostníků a ihned po revoluci zakládá profesionální výrobu Antonín Kolinger - ason, později ASON interier.

V druhé generaci rodinné výroby přebírá firmu syn Petr Kolinger. Zaměřuje se na zdokonalení výroby rozkládacích pohovek a upouští od širokého sortimentu ostatního nábytku. Zakládá novou filozofii produktu “navrženo zákazníkem” a potřeby majitelů pohovek přenáší zpátky do výroby. Pro zvýšení životnosti pohovek spouští službu Vždy dostupný servis s možností obnovení kterékoli součásti pohovky i po 10 a více letech užívání.

Duomat přes 25 let v prodeji

První verze pohovek Duomat jsme začali vyrábět již v roce 1993. Od té doby získala pohovka mnoho vylepšení vycházejících ze zkušeností zákazníků a servisu KOLINGER. Majitelé pohovek Duomat oceňují zejména dlouhověké ocelové konstrukce, které vydrží každodenní rozkládání, kvalitní matrace a stejně jako u ostatních pohovek KOLINGER možnost obnovy opotřebených částí pohovky za nové.

Dlouhá životnost

Díky bytelné ocelové konstrukci se zabudovaným rozkládacím mechanismem překonává Duomat všechny délky životnosti běžných rozkládacích pohovek. Lamelový rošt je vyrobený z kvalitních bukových lamel zasazených přímo v ocelové konstrukci. Uživatelský komfort pak vylepšují různě tvrdé pěnové matrace, které dokáží zajistit kvalitní a zdravý spánek. Vždy dostupný servis řeší jakékoli nepříjemnosti, které při užívání pohovky mohou nastat.

Kvalitní postel nebo přistýlka

Zakázková výroba připraví Duomat přesně podle potřeb prostředí, do kterého směřuje. Pohovku můžeme vybavit jako komfortní postel s luxusním vzhledem a zvýšeným posezem pro pohodlé vstávání a nebo jako jednoduchou přistýlku pro občasné přespání. Ruční výroba zohledňuje nejen vzhled, ale také tuhost lamelového roštu, výšku a kvalitu matrace, doplnění pohovky o úložný prostor nebo individuální rozměry.

rozládací postel Domat - vyrábí se již 25let
bytelná konstrukce Duomat - horní pohled

Jistota vždy dostupného servisu

Nabízíme vám Vždy dostupný servis, dokud budete pohovku vlastnit. Tedy po celou dobu její životnosti. Díky dostupnému serivsu může pohovka sloužit desítky let a nabízet stále vysoký uživatelský komfort. Běžné produkce pohovek často nedokáží opravit rozkládací mechanismy ani vyměnit jednotlivé části pohovky, protože je nevyrábí. Jako výrobce repasujeme veškeré součástky a jsme schopni zajistit výrobu nových. A to i pro pohovky, které jsme vyrobili před dvaceti lety.

Nejčastější servisní práce jsou:

  • Výměna lamel nebo jejich uložení
  • Výměna koleček nebo jejich osiček
  • Výměna šroubů v konstrukci
  • Repase polohovacích a rozkládacích mechanismů
  • Repase konstrukce, svařování, rovnání a vystužení